Zajednička obuka u Temišvaru

U okviru projekta Kvalitet u obrazovanju, visokim školama i univerzitetima uz korišćenje inovativnih metoda i novih laboratorija (Quality in education, college and universities, using innovative methods and new laboratories), u Temišvaru na Univerzitetu Joan Slavić, 18.05.2011. održan je zajednički trening za profesore i studente navedenog univerziteta i Visoke škole strukovnih studija za obrazovanje vaspitača Mihailo Palov iz Vršca pod nazivom Quality in Education using Innovative Teaching Methods.

Ovde možete pogledati prezentaciju i fotografije sa navedenog treninga.

NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail